به گزارش اخبارفلزات، بر اساس این تفاهم‌نامه، همکاری‌های دو جانبه درخصوص احصا نیازهای فناورانه و ایده‌های ارزش آفرین در بخش‌های مرتبط با معادن مس و صنایع آن همچنین تبادل اطلاعات در خصوص آخرین دستاوردهای پژوهشی حوزه مس با حفظ حقوق مادی و معنوی طرفین توسعه خواهد یافت.

در ادامه غلامرضا ملاطاهری مدیر پژوهش و فناوری سازمان ایمیدرو با اشاره به رویکرد استفاده از ظرفیت شرکت‌های صنعتی به منظور انجام پروژه‌ها به‌صورت هماهنگ و تاسیس شورای پژوهش سازمان ایمیدرو، اظهار داشت: خروجی ظرفیت ایجاد شده برای هم اندیشی و همگرایی، اجرای چندین پروژه بزرگ و ایجاد تفاهم‌نامه بین شرکت‌ها به منظور اشتراک‌گذاری داده‌ها و اطلاعات است.

بهرام شکوری دبیر انجمن مس ایران نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های پژوهشی شرکت‌های دانش‌بنیان و نقش آنها در ایجاد صرفه اقتصادی در پروسه تولید، به بررسی موارد موثر بر افزایش تولید و کاهش هزینه ها پرداخت.

یاورزاده کارشناس ارشد امور تحقیق و توسعه مجتمع مس شهربابک نیز با مروری بر فعالیت‌های صورت گرفته این مجموعه، گزارشی از پروژه‌های شاخص مجتمع طی سالهای اخیر ارائه کرد.

تعدادی از شرکت‌های دانش بنیان نظیردیده رایان صنعتی اصفهان، کانی گستر ماد و بنیان فرآورش پارسه در این جلسه، از فعالیت‌های خود در زمینه نوآوری برای حاضرین گزارشی را ارائه و طرح‌های خود را تشریح کردند.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.