به گزارش اخبار فلزات، دستور جلسه مجمع شامل انتخاب مدیران و بازرسان انجمن، تصویب تراز و صورت‌های مالی سال ۱۴۰۰، تعیین روزنامه کثیرالانتشار و تعیین حق عضویت انجمن بود. همچنین جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده نیز در همین تاریخ با دستور اصلاح ماده ۳ اساسنامه انجمن، اصلاح تبصره ۱ ماده ۲۲ اساسنامه انجمن و اصلاح ماده ۱۴ آن با حضور اعضا برگزار شد.

این جلسات با حضور ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان، دهقان خدابنده مسئول سازمان‌های مردم‌نهاد استانداری اصفهان و جمعی از پیشگامان ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد و مدیرعامل شرکت ضمن قدردانی از تشکیل انجمن پیشگامان ذوب‌آهن و ضرورت استفاده از دانش و تجربه پیشکسوتان، اظهار داشت: این مجموعه بزرگ صنعتی آماده است از دانش و تجربه پیشگامان شرکت در بخش‌های گوناگون استفاده کند. پیشکسوتان ذوب‌آهن تجربیات و توانمندی‌های منحصربه‌فردی دارند که در راستای گسترش کمی و کیفی صنعت فولاد کشور در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار کارآمد است.

وی افزود: این شرکت، تولید محصولات صنعتی و با ارزش افزوده بالا را در اولویت قرار داده و برنامه‌ای برای امسال در نظر گرفته‌ایم، تولید حداقل ۴۰۰ هزار تن از این محصولات است و برنامه‌ریزی لازم برای افزایش تولید این محصولات صورت گرفته است.
حسین آذربایجانی نایب رییس هییت‌مدیره این انجمن گفت: پیشگامان ذوب‌آهن اصفهان در شکل‌گیری صنعت فولاد کشور نقش اصلی را ایفا کردند و این انجمن شرایطی را فراهم می‌کند تا تجربیات ارزشمند آن‌ها برای صنعت کشور حفظ شود.

وی ادامه داد: این انجمن غیر انتفاعی است و بودجه‌ای در اختیار ندارد و پیشگامان تلاش می‌کنند از طریق حضور در پروژه‌های مختلف، هزینه‌های آن را تامین کنند. از مسئولین ذوب‌آهن اصفهان به جهت حمایت از این انجمن قدردانی می‌کنیم و امیدواریم بهره‌گیری بیشتری از تجربیات پیشگامان صورت گیرد.

حسین فخاری عضو هییت‌مدیره و مدیر اجرایی انجمن نیز، به روند شکل‌گیری این انجمن اشاره کرد و در خصوص عملکرد آن، گفت: تشکیل جلسات مستمر هییت‌مدیره، عضوگیری و ثبت اطلاعات مدیران و کارشناسان ارشد بازنشسته و پیشگام ذوب‌آهن به صورت بانک اطلاعاتی، تهیه آیین‌نامه‌های مربوطه، ایجاد چهار کمیته تخصصی، ارتباط مستمر با مدیران ارشد ذوب‌آهن و ارائه چند پیشنهاد در خصوص حل مشکلات موجود این شرکت، ارتباط با سایر صنایع فولادی، امضای تفاهم‌نامه با شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان وابسته به شهرک علمی تحقیقاتی و همکاری با کانون بازنشستگان ذوب‌آهن و فولاد کشور، از جمله فعالیت‌های این انجمن قلمداد می‌شود.

دهقان خدابنده مسئول سازمان‌های مردم‌نهاد استانداری اصفهان، در خصوص انجمن پیشگامان ذوب‌آهن تاکید کرد: این شرکت به لحاظ برخورداری از پیشکسوتان صنعت فولاد، سرآمد صنایع کشور است و آن‌ها در بخش‌های مختلف صنعت کشور سرچشمه خدمات بسیاری هستند. تشکیل این انجمن می‌تواند موجب بهره‌گیری بهتر از تجارب ارزشمند این پیشگامان باشد.

گفتنی است، در این مجمع، حسین آذربایجانی، محمدرضا فرقدانی، آتش انتظامی، سیروس موتمن و حمید قانونی به عنوان اعضای هییت‌مدیره، حسین فخاری و محمدرضا خسروی راد به عنوان اعضای علی‌البدل هییت‌مدیره، عبدالله صالحی‌فروز به عنوان بازرس اصلی و حسن اصلانی به عنوان بازرس علی‌البدل انجمن مدیران پیشگام ذوب‌آهن اصفهان معرفی شدند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.