به گزارش اخبار فلزات و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، روز دوشنبه ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۱، علیرضا مخبر دزفولی با همراهی عباسعلی تقوی، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و احسان یعقوبی‌زاده، مدیر بازرسی و نظارت با استقبال کلانتر، مدیرعامل شرکت یاوران جنوب از این شرکت بازدید کردند.

در این دیدار ابتدا کلانتر، مدیرعامل شرکت یاوران فولاد جنوب، وطن‌پرست، مدیر منابع انسانی و آفرهادی، مدیر مالی گزارشی از وضعیت نیروی انسانی، مالی و پروژه‌ها و چالش‌های این شرکت مهم هلدینگ فولاد خوزستان ارائه کردند. در ادامه عباسعلی تقوی، معاون منابع و امور اجتماعی و احسان یعقوبی‌زاده، مدیر بازرسی و نظارت نیز توضیحاتی در این خصوص ارائه کردند.

در پایان این دیدار صمیمانه، قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد خوزستان در سخنان کوتاهی بیان کرد: اصل تشکیل شرکت‌های تخصصی به عنوان هلدینگ در پیرامون شرکت مادر، ایده پیشرو و ارزشمندی است؛ به شرطی که جذب منابع انسانی در این شرکت‌ها بر اساس شایستگی و دانش و مهارت باشد.

مخبر دزفولی در ادامه مطرح کرد: به دلیل تخصصی بودن ماهیت فعالیت‌های شرکت یاوران فولاد جنوب، خوشبختانه جذب منابع انسانی وضعیت مناسبی دارد و عملکرد این شرکت، عملکرد قابل قبولی است.

وی در پایان با تاکید بر لزوم تعامل مداوم و چهره به چهره مدیران عالی هلدینگ با کارکنان، یادآور شد: هر کجا مدیری روابط مستمر و شفاف‌سازی با کارکنان داشته، خشنودی در آن مجموعه گسترش مبارکی یافته است. اقناع‌سازی و عدالت تعاملی و اطلاعاتی جزو مهم‌ترین عناصر رضایت شغلی هستند.

در پایان مقرر شد موارد مطرح شده در این جلسه تا حصول نتیجه مورد پیگیری قرار گیرد.

انتهای پیام//

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.