به گزارش اخبار فلزات، شرکت مادکوش در راستای توسعه دانش و فرهنگ مدیریت سبز به معنای هم‌گرایی مسئولیت‌های اقتصادی خود با مسئولیت‌های زیست‌محیطی این شرکت، با حضور مدیر کل اداره حفاظت محیط زیست استان هرمزگان و انجمن مدیریت سبز ایران، دفتر استان هرمزگان انجمن مدیریت سبز ایران را تاسیس کرد.

در راستای ضرورت ارتقای دانش مدیریت سبز در استان هرمزگان، دفتر انجمن مدیریت سبز ایران در شرکت مادکوش تصمیم بر آن دارد تا بتواند تیم کارشناسی، ارزیابی و ممیزی مدیریت سبز را برای صنایع و دستگاه‌های اجرایی تربیت کند. به همین منظور تفاهم‌نامه‌ای در روز سه‌شنبه ۱۱ مرداد در شرکت مادکوش منعقد شد تا برنامه‌ها، اهداف و سیاست‌های توسعه دانش مدیریت سبز، طرح‌ریزی و اجرا شود.

این تفاهم‌نامه در حضور مدیرکل و معاونان اداره حفاظت محیط زیست استان هرمزگان و برخی مدیران ارشد شرکت گسترش سرمایه‌گذاری بین‌المللی ارزش، بین محمد فخرآبادی، مدیرعامل شرکت گندله‌سازی مادکوش و محمدحسن امامی، ریاست انجمن مدیریت سبز ایران، امضا شد تا بتواند سیاست‌های مسئولیت‌پذیری زیست‌محیطی و مسئولیت‌های اقتصادی را به‌ طور همزمان در استان هرمزگان توسعه دهد.

براساس این تفاه‌منامه مجموعه‌ای از همایش‌ها، آموزش‌ها و تولید محتواهای علمی و فرهنگی، در طول سال در استان هرمزگان شکل خواهد گرفت.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.