به گزارش «فلزات‌نیوز»، روز سه‌شنبه هفتم شهریور ماه، سومین دوره جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی ۱۰۰ شرکت پیشرو در مسئولیت اجتماعی ارتباط محور در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

شرکت ملی صنایع مس ایران علاوه‌بر عناوین فوق، توانست به دلیل عملکرد موثر در حوزه محیط زیست و تغییرات آب و هوایی مسئولیت اجتماعی، تقدیرنامه انجمن بین‌المللی روابط عمومی را نیز از آن خود سازد.

همچنین در بخش دیگری از این جشنواره، مجتمع‌های تولیدی مس سرچشمه، مس شهر بابک و مس سونگون، موفق به دریافت «نشان عالی مسئولیت اجتماعی رشدیافته» شدند.

هدف از برگزاری این جشنواره، کمک به اعتلای فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی در سازمان‌ها و بهینه‌سازی آن‌ها با تاکید بر حوزه ارتباط و برندینگ عنوان شد.

ممیزی، ارزیابی و تقدیر از سازمان‌های فعال در زمینه مسئولیت اجتماعی در سه سطح در حال رشد، رشدیافته و پیشرو و همچنین برگزاری دو کارگاه آموزشی در خصوص استقرار نظام مدیریت مسئولیت اجتماعی و راهبردهای علمی، انتشار ویژه‌نامه روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی شامل مقالات و پژوهش‌های صورت گرفته در این زمینه، از جمله برنامه‌هایی بود که در حاشیه این رویداد صورت پذیرفت.

همچنین در این مراسم سکینه سادات پاد، دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی‌های اجتماعی و علی دارابی، قائم‌مقام وزیر و معاون میراث‌ فرهنگی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کشور نیز سخنرانی کردند.

قرائت پیام رئیس محترم انجمن بین‌المللی روابط عمومی، خانم آنه گرت آبارزوا از دیگر بخش‌های این جشنواره بود.

گفتنی است وزارت صمت، وزارت راه و شهرسازی، سازمان محیط زیست، ایمیدرو، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، خانه صنعت معدن و تجارت، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، معدنی و صنعتی چادرملو، نفت و گاز پارس، ستاره نفت خلیج فارس، صنایع پتروشیمی، پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد هرمزگان، فولاد آذربایجان، بانک‌های ملی، شهر، مسکن، ایران زمین، سپه و تجارت، از جمله مشارکت‌کنندگان عمده و ارزیابی‌شوندگان در حوزه مسئولیت اجتماعی در این دوره از جشنواره بودند.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.