به گزارش فلزات نیوز، مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان، به همراه معاون بهره‌برداری شرکت و تنی چند از مسئولین شرکت، از بخش‌های مختلف مدیریت تولید توزیع برق کارخانه بازدید نمودند و طی جلسه‌ای در خصوص فعالیت صورت‌گرفته در این مدیریت و برنامه‌های پیش رو به بحث و گفت‌وگو پرداختند.
مدیرعامل شرکت گفت: تولید، رمز بقای شرکت‌ها در صنعت محسوب می‌شود و ذوب‌آهن اصفهان نیز به‌عنوان اولین تولید کننده فولاد در ایران از این قاعده مستثنی نیست. در این راستا از اولین روز حضورم در کارخانه، بازدیدهای میدانی و ارتباط چهره‌به‌چهره با کارکنان خط تولید را محور اصلی برنامه‌ها قرار دادم.
وی افزود: مدیریت هزینه‌ها در شرکت نیز به منظور ارتقاء تولید و گسترش سبد محصولات ارزش‌افزا همواره مورد توجه قرار دارد، زیرا از مسیر هم‌افزایی، چراغ تولید فروزان خواهد شد و خانواده بزرگ ذوب‌آهن اصفهان از ثمرات آن بهره‌مند می‌شوند.
مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: یوتیلیتی قلب تپنده شرکت و اساس تولید است و همچنین خود، تامین شدن صنایع را در مبحث انرژی به صورت جدی دنبال می کند.
خوشبختانه ذوب‌آهن اصفهان با نگاه مهندسی به راه‌اندازی و توسعه نیروگاه‌ها پرداخته که یک اقدام قابل تحسین به شمار می‌رود .
مهدی کوهی اظهار داشت: هر گونه سرمایه‌گذاری در بخش یوتیلیتی‌ها هزینه نیست، بلکه سرمایه‌گذاری بلند مدت محسوب می‌شود که نسل‌ها از ثمرات و برکات آن بهره‌مند خواهند شد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.