به اخبار فلزات، جلسه تقدیر و تشکر از افتخار‌آفرینی از اعضای تیم ورزشی اعزامی شرکت مس به مسابقات ورزشی کارگری شرکت‌های جهان در مسکو، با حضورعلی رستمی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، محراب احمدیان، معاون منابع انسانی وسیتم‌های اطلاعاتی، محمد قراخانلو، مدیر گروه روابط عمومی و همچنین با حضور ویدیو کنفرانسی مهندس حسین احمدی، مدیر مجتمع مس سرچشمه، معبود عباس زاده، مدیر مجتمع مس سونگون، برگزار شد.

علی رستمی ضمن عرض خداقوت به همه ورزشکاران، کادر مدیریتی و فنی تیم اعزامی گفت: به شکر خدا ورزشکاران جوان و با غیرت شرکت ملی مس، توانستند با پشتکار و تلاش، افتخارآفرینی کنند؛ خدا را برای این عنایت به شرکت مس سپاسگزارم و دست همه شما ورزشکاران را می‌بوسم.

وی در ادامه با تاکید براینکه ورزش کارگری اولویت اول شرکت ملی مس است؛ گفت: تمام تلاش ما این است که مجتمع‌ها و معاونت منابع انسانی، دست به دست هم بدهند تا همه همکاران و خانواده‌های این عزیزان، با ورزش مانوس شوند.

رستمی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: هر اندازه به ورزش بپردازیم، بهره‌وری را افزایش داده و آن را تضمین کرده ایم.

مدیر‌عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، با مناسب ارزیابی کردن برنامه‌های ورزشی شرکت ملی مس تصریح کرد: از این به بعد انتظار داریم، برنامه‌های منظمی در این زمینه در سطح ۳ مجتمع تولیدی، تهیه و تدوین شود.

وی در ادامه تاکید کرد: باید از این پس به گونه ای در زمینه ورزش برنامه ریزی و عمل کنیم که برای سایر شرکت‌ها نیز به صورت الگو قرار بگیریم.

مدیرعامل شرکت مس خاطر نشان کرد: باورمان این است که هر اندازه در حوزه ورزش سرمایه‌گذاری کنیم در حوزه آسیب های اجتماعی، درمان و سلامت، هزینه کمتری می پردازیم.

رستمی در ادامه از معاونان و مدیران شرکت مس درخواست کرد تا طی مدت کوتاهی، برنامه مناسبی را برای ارتقای ورزش کارگری و عمومی تهیه کنند.

وی با اشاره به موفقیت‌ها و مدال‌آوری‌های تیم‌های ورزشی شرکت مس، خاطرنشان کرد: تیم فوتسال مس سرچشمه ، در سال گذشته قهرمانی و امسال نیز نایب قهرمانی را به دست آوردند که این امر نشان‌دهنده ظرفیت و پتانسیل موجود شرکت مس در زمینه ورزش است.

بودجه ورزش کارگری و قهرمانی نسبت به سال گذشته، ۵۰ درصد افزایش داشته است

مدیر‌عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، با تاکید بر اهمیت ورزش در شرکت مس و ضرورت توجه به این مهم، گفت: به حول و قوه الهی، بیش از گذشته به موضوع ورزش اهمیت می‌دهیم و بودجه لازم را در اختیار می‌گذاریم.

رستمی در این خصوص عنوان کرد: تمام تلاش شرکت را برای حمایت بیشتر و تداوم موفقیت تیم‌های ورزش شرکت مس انجام خواهیم داد.

وی در پایان از زحمات کادرفنی و مدیریتی تیم اعزامی به مسابقات فیفکو ۲۰۲۲، تشکر و قدردانی کرد و گفت: از همه ورزشکاران شرکت ملی مس حمایت می‌کنم.

در ادامه این مراسم، مدیران حاضر در جلسه ضمن تبریک به اعضای تیم ورزشی شرکت ملی مس، برای همه ورزشکاران و کادر فنی تیم آرزوی موفقیت کردند.

تیم دومیدانی مجتمع مس سونگون با هفت مدال رنگارنگ و تیم فوتسال مجتمع مس سرچشمه با کسب مدال نقره و نایب قهرمانی که به نمایندگی از شرکت مس در قالب کاروان ورزشی «رهپویان محرم» در مسابقات ورزشی کارگری شرکت‌های جهان در مسکو حضور داشتند، توانستند با افتخار‌آفرینی، مسابقات را به پایان برسانند.

انتهای پیام//

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.