به گزارش «فلزات‌نیوز»، ایمان سلیمانی طی بازدید جمعی از کارشناسان ایمیدرو از این شرکت، بیان کرد: پروژه فولادسازی با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی، آماده بهره‌برداری بوده و طی ماه‌های آتی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: برای تامین آب مورد نیاز کارخانه فولادسازی با ظرفیت تولید سالانه ۸۰۰ هزار تن، پساب شهرکرد خریداری و مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در حال حاضر نیز از پساب شهر بروجن برای واحد آهن اسفنجی و فضای سبز شرکت استفاده می‌شود.

مدیر بهره‌برداری شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال‌وبختیاری تصریح کرد: واحد بیلت شرکت با ظرفیت تولید ۴۰ تا ۶۰ هزار تن، تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری خواهد رسید. طی سال گذشته، ۲۰۰ نفر از طریق آزمون استخدامی در این شرکت مشغول به‌کار شدند و تعداد پرسنل این شرکت به ۳۲۰ نفر افزایش پیدا کرد.

طی این بازدید، جمعی از کارشناسان ایمیدرو از بخش‌های مختلف همچون واحد فولادسازی، آهن اسفنجی، پست برق، اکسیژن، تصفیه پساب، ریخته‌گری، فضای سبز و ساختمان اداری دیدن کردند.

شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال‌وبختیاری در ۳۵ کیلومتری جاده بروجن – شهرکرد واقع شده است که ایمیدرو و شرکت فولاد مبارکه اصفهان سهام‌دارن آن به شمار می‌روند. از جمله پتانسیل‌های این شرکت می‌توان به نزدیکی به کارخانه‌های تولید میلگرد و ورق خودرو اشاره کرد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.