به گزارش «فلزات‌نیوز»، این شرکت با برپایی هفتمین دوره اردوی جهادی در ایام محرم سال جاری، به مردم شهرستان بم خدمات درمانی، عمرانی، فرهنگی و ورزشی ارائه کرد.

در این طرح که دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان (بسیج جامع پزشکی رفسنجان) نیز با شرکت ملی مس همکاری داشتند، بالغ بر ۷۲ پزشک در غالب تیم‌های دندان‌پزشکی، پزشکی عمومی و پزشکی تخصصی شامل پزشک داخلی، قلب و عروق، چشم‌پزشکی، اطفال، خدمات مامایی، پرستاری و تزریقات، بهداشت محیط و خانواده، روانشناسی بالینی و خانواده، تغذیه، جراحی عمومی، فرهنگی و آموزشی، ورزشی و عمرانی حضور داشتند.‌

گفتنی است از جمله برنامه‌های تعریف شده در این اردو، اجرای اقدامات عمرانی در حوزه بهداشتی و رنگ‌آمیزی مدارس توسط تیم عمرانی اعزامی است. همچنین برگزاری مسابقات دارت، فوتبال، والیبال و طناب‌کشی برای جوانان منطقه نیز در زمره برنامه‌های ورزشی ‌‌و‌‌ تفریحی عنوان شده است.

بر اساس این گزارش تاکنون بیش از چهار هزار مورد خدمت‌رسانی به مردم روستای سکهور در شهرستان بم صورت گرفته و به افراد کم‌بضاعت و تحت درمان خدمات دارویی رایگان ارائه شده است. شایان ذکر است طرح جهادی (درمانی، فرهنگی، ورزشی و عمرانی) شهدای انتظامی شهرستان بم به همت شرکت ملی صنایع مس ایران، امور بهداشت و درمان مجتمع مس سرچشمه، گروه‌های جهادی شهید ثقفی و شهدای صنعت مس به مدت سه روز برگزار شد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.