به گزارش اخبار فلزات، مهدی مسکنی، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، از غرفه ذوب‌آهن اصفهان در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان بازدید کردند.

مهدی مسکنی، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این بازدید با اشاره به تولید محصولات ذوب‌آهن اصفهان، بیان کرد: از آنجایی که محصولات متنوع ذوب‌آهن اصفهان در امر ساخت‌ و‌ سازهای مسکن کشور کاربرد اصلی و حیاتی دارد، حضور این شرکت در بخش تعاونی‌های مسکن و حضور در نمایشگاه‌های مرتبط با ساخت مسکن در داخل و خارج کشور، از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود : ما از مسئولان این شرکت درخواست داریم که در نمایشگاه‌های مرتبط حضور فعالی داشته باشند .

احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان، مطرح کرد: بخش مسکن، موتور محرکه اقتصاد کشور بوده است و شرکت‌هایی مانند ذوب‌آهن اصفهان با محصولات خود و عرضه آن به بخش مسکن، در رونق چرخه اقتصادی کشور و رفع نیازهای مسکن، نقش موفقی داشته‌اند.

وی همچنین خواستار کمک‌های بانک‌ها و تقویت زیر‌ساخت‌های مسکن در کشور شد.

مدیران و کارشناسان شرکت در این نمایشگاه، با تشریح و معرفی محصولات شرکت و تبیین شعار و برند ذوب‌آهن اصفهان «با اطمینان بسازید»، پاسخگوی مسئولان و سایر بازدید‌کنندگان بودند.

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران در روزهای ۲۱ تا ۲۴ مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌الملی تهران در حال برگزاری است. در این نمایشگاه بین‌المللی که بیش از ۸۶۰ شرکت داخلی و خارجی در آن حضور یافته‌اند و توسط اتاق تعاون کشور و نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا شده است، شرکت ذوب‌آهن اصفهان نیز به عنوان باسابقه‌ترین شرکت تولید‌کننده مقاطع فولادی و ساختمانی کشور و همچنین تنها تولید‌کننده ریل درسطح خاورمیانه، در آن حضوری فعال دارد. کارشناسان ذوب آهن اصفهان در سالن ۳۵ غرفه شماره ۲۹، پذیرای بازدید‌کنندگان از جمله مسئولان، صنعتگران، فولادگران، متخصصان و دست‌اندرکاران صنعت ساختمان کشور هستند.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که محمد مخبر دزفولی، معاون اول رئیس جمهور و تعدادی از مقامات دولتی، نمایندگان مجلس ،غرفه‌داران، متخصصان و سایر بازدید‌کنندگان و افراد مرتبط حضور داشتند، اهداف و سیاست‌های کلی مسکن کشور مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت. از آنجایی که سال جاری توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نام‌گذاری شده است و از طرفی با توجه به هدف دولت مبنی بر ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در دوره چهار ساله ، سیاست‌ها، اهداف و تبلیغات نمایشگاه مذکور شکل ویژه‌ای به خود گرفته است.

در این راستا، حضور ذوب آهن اصفهان در این نمایشگاه، به عنوان قدیمی‌ترین تولید‌کننده مقاطع فولادی و ساختمانی کشور که روز‌‌به‌‌روز با تنوع‌بخشی به محصولات خود، پاسخگوی نیازهای صنعت ساختمان کشور است، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این جهت نمایش انواع محصولات شرکت همراه با توضیحات مدیران و کارشناسان روابط عمومی و قسمت‌های فنی و فروش و بازاریابی شرکت، معرفی بیشتر ذوب‌آهن اصفهان را به علاقه‌مندان و ذی‌نفعان به همراه دارد.

محمد مخبر دزفولی، معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، در سخنانی با توجه به سیاست‌های کلی مسکن کشور گفت: دولت در کنار تامین نیاز‌های معیشتی مردم و تامین نیازهای مربوط به سلامتی آن‌ها، توجه خاصی به تامین مسکن مردم داشته است و وظیفه جدی خود می‌داند که از افراد و سازمان‌هایی که در جهت تامین مسکن فعال هستند، حمایت کند.

وی خاطرنشان کرد: در امر تامین مسکن، مشکل زمین حل شده است و در جهات تقویت تکنولوژی ساختمان‌سازی و تامین مالی پروژه‌ها نیز اقدام می‌شود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.