به گزارش اخبار فلزات، همایش سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد «حمایت از کالا و خدمات ملی» با حضور ۵۲ گروه از صاحبان صنایع، فعالان اقتصادی و اصناف کشور، روز چهارشنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد. این همایش با مشارکت گروه «قلم سپهر» و در راستای بهره‌وری بیشتر و با هدف مشتری‌مداری و آزادسازی وقت رهبران و مدیران انجام شد.

در این همایش، محورهای مهمی، از جمله، ارائه و تحلیل موثرترین راهبردهای مدیریت مشتری‌مداری، فرآیند تغییر‌پذیری در تصمیمات استراتژیک و راهکارهای ارائه آن، تعریف الگوی جهانی مدیریت و ارائه راهکارهای ارتقا، مدیریت نوین رضایت‌مندی مشتری، ضرورت توسعه فرآیند اطلاعات و ارتباطات بررسی شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که در این مراسم به برگزیدگان، لوح تقدیر اهدا شد و این لوح و تقدیرنامه بر اساس بررسی شاخص‌های ۱۷ گانه کیفیت، مانند: رعایت ضوابط تعیین و اعلام قیمت کالا و خدمات برای مصرف‌کننده، انطباق ضوابط تعیین ‌شده با ضوابط سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، شفافیت در اعلام و درج کالا و خدمات ارائه شده، ایجاد شبکه ارتباطی مناسب برای مشتریان و دارا بودن نظام مدون، کارآمد و اجرایی بودن واحد رسیدگی به شکایات و نظارت مصرف کنندگان (CRM)، به منتخبین تعلق گرفت.

گفتنی است، غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط‌عمومی فولاد خوزستان، به نیابت از امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، لوح، نشان و تندیس یاد شده را دریافت نمود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.