به گزارش اخبار فلزات و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، محمد یاسر طیب‌نیا بیان کرد: بیش از ۵۰ درصد از محتواهای توئیتر و نظرات خوانندگان علیه نظام جمهوری اسلامی بوده است. در این جایگاه، نقدی بر یافته‌های تحقیق و تفحص و یا مباحث مرتبط با این موضوع نداریم. چه همین مفاد گزارش غیر رسمی و غیر نهایی منتشر شده درست باشد و چه گزارش نهایی که به صورت رسمی انتشار پیدا کند، حرفی راجع به آن نداریم. این گزارش در برخی از موارد می‌تواند یاری‌گر ما باشد؛ جنگ ما جنگ رسانه‌ای است و حرف ما نحوه انتشار گزارش تحقیق و تفحص است که به گفته رییس هیئت تحقیق و تفحص، غیر رسمی و غیر نهایی بوده است.

وی افزود: اگر رسانه‌های معاند و دشمنان ما برای ضربه زدن به اعتماد مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی، ده‌ها میلیون دلار هم هزینه می‌کردند، باز هم نمی‌توانستند چنین آسیبی به اعتماد مردم و چنین ضربه‌ای به نظام بزنند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با تاکید بر اینکه این مجموعه تاکنون افتخارات زیادی داشته است، عنوان کرد: این صنعت مولود انقلاب اسلامی و جزو بزرگ‌ترین طرح‌های صنعتی جمهوری اسلامی است که با نگاه آینده‌نگرانه در دهه اول این انقلاب بنا نهاده شده است که در طول دوران دفاع مقدس، مورد حمایت مسئولان قرار گرفت. فولاد مبارکه با استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی، دانشی و ساختارها و فرایندهایی که وجود داشت، بنا نهاده شد تا امروز توانسته است چه به لحاظ سخت‌افزاری و چه در ابعاد نرم‌افزار و دانش‌افزار، در تراز جهانی پیشرو و پیشتاز باشد.

طیب‌نیا در پایان یادآور شد: آن چیزی که این روزها مطرح شده، مواردی است از یافته‌های تحقیق و تفحصی که در بازه زمانی مهر ماه سال ۱۳۹۷ تا شهریور ماه ۱۴۰۰ صورت گرفته و باید توسط مراجع قضایی بررسی و برخورد شود و ما نیز پیگیر این موضوع هستیم اما نباید یافته‌های ارزشمند تحقیق و تفحص تبدیل به وسیله‌ای برای زیر سوال بردن ارزش‌های والای این مجموعه شود.

انتهای پیام//

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.