به گزارش اخبار فلزات، مراسم تودیع محمدرضا کافی، مدیرعامل پیشین و معارفه رسول خطیبی، مدیرعامل جدید باشگاه مس سونگون و اعضای جدید هیات مدیره باشگاه، با حضور محمدقراخانلو، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی، حسین تقدسی، معاون مالی واقتصادی شرکت مس و مهدی رضایی، مقدم مدیر گروه حراست و اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون برگزار شد.

در این مراسم که عصر چهارشنبه ۱۲ مرداد ماه در محل شرکت مس برگزار شد، رسول خطیبی با تصمیم هیات مدیره باشگاه به‌عنوان مدیرعامل جدید باشگاه مس سونگون معرفی شد.

حسین تقدسی، معاون مالی و اقتصادی شرکت ملی مس در این مراسم با تاکید بر انضباط و شفافیت مالی، عنوان کرد: معیار حرکت باشگاه‌ها باید بودجه مصوب‌شده باشد و بودجه، معیار و خط‌کش برنامه‌ریزی و اقدامات باشگاه است.
وی با اشاره به لزوم تقویت بحث‌های فرهنگی، به‌عنوان ضرورت شرایط کنونی، عنوان کرد: تقویت موضوع اخلاق در امر ورزش بسیار حائز اهمیت است و باید بیش‌از گذشته در دستور کار قرار گیرد.
در ادامه این جلسه، محمدرضا کافی، مدیرعامل پیشین باشگاه سونگون، گزارشی از آخرین وضعیت، اقدامات و موفقیت‌های باشگاه در حوزه رشته‌های ورزشی، به‌ویژه فوتسال، ارائه داد.
همچنین در بخش دیگری از این جلسه، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره جدید باشگاه، به بیان نقطه نظرات و برنامه‌های پیشنهادی برای ارتقای سطح حرفه‌ای باشگاه پرداختند.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات محمدرضا کافی، مدیرعامل پیشین باشگاه مس سونگون با اهدای لوح، تقدیر به‌عمل آمد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.