به گزارش «فلزات‌نیوز»، برنامه تجلیل از ناشران برتر بازار سرمایه در سازمان بورس برگزار شد و شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان چهارمین ناشر برتر مورد تجلیل قرار گرفت.در این همایش از ١٠‌ ناشر برتر سال ١٤٠١ تقدیر شد.

مهندس سیدعباس حسینی مدیر عامل فولاد کاوه جنوب کیش شفافیت را عامل اصلی پیشرفت و تعالی سازمان‌ها دانست و افزود: اهمیت کسب این عنوان از این رو است که یکی از مسائلی که به جد در فولاد کاوه دنبال می‌شود مقوله شفافیت در همه حوزه‌ها به خصوص حوزه مالی و سهام است. وی شفافیت را سبب افزایش آگاهی ذینفعان از میزان رعایت ضوابط و دستورالعمل و قوانین و مقررات توسط شرکت دانست و ایجاد فضای رقابتی از حیث شفافیت و پاسخگویی از اولویت‌های فولاد کاوه جنوب کیش بر شمرد.

مهندس حسینی تصریح کرد: شاخص های که برای انتخاب ناشران برتر مدنظر قرار گرفته، عبارتند از ارائه اطلاعات به موقع و قابل اتکا، به همراه گزارش حسابرسی مقبول، نداشتن سابقه تخلفات در سال گذشته، پرداخت سود سهام از طریق سامانه سجام، عدم تملک سهام شرکت مادر توسط شرکت‌های فرعی، عدم عضویت در بیش از ۳ ناشر ثبت شده نزد سازمان و نهادهای مالی بعنوان عضو غیر موظف، حضور عضو غیر موظف مالی در ترکیب هیات مدیره، ارائه اطلاعات زودتر از موعد و افزایش در میزان تولید (برای ناشران تولیدی) و نیز افزایش درآمد عملیاتی و سود آوری که همه این شاخص‌ها بر پایه شفافیت استوار هستند.

مدیرعامل کاوه جنوب کیش در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های تمام همکاران در واحدهای مختلف شرکت عنوان داشت: شفافیت یکی از اصول پنجگانه منشور اخلاقی فولاد کاوه جنوب کیش است که به لطف خداوند متعال و تلاش کارکنان به یک رویکرد عملی تبدیل شده و این درخت زودتر از آنچه پنداشته می شد به ثمر نشسته است.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.