به گزارش «فلزات‌نیوز»، جلسه مشترک عطاالله معروفخانی با کامران داستانی، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با موضوع بررسی روند طرح‌های توسعه‌ای شرکت فولاد هرمزگان و راهکارهای برطرف کردن چالش‌های موجود برگزار شد.

در این جلسه معروفخانی با اشاره به تسریع در اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت فولاد هرمزگان، بیان کرد: امروز شاهد هستیم طرح‌های توسعه‌ای در فولاد هرمزگان با پیشرفت قابل ملاحظه‌ای مواجه شده‌اند و با سرعت در حال انجام هستند. هدف اصلی ما از اجرای این طرح‌ها تحقق برنامه‌های کلان صنعت فولاد کشور به ویژه شعار تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در استان هرمزگان است.

وی افزود: در تلاش هستیم با تحقق تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در استان هرمزگان، به قطب نخست تولید فولاد در کشور تبدیل شویم. در حال حاضر شرکت فولاد هرمزگان چندین طرح توسعه‌ای بزرگ را در دست اجرا دارد و به زودی کلنگ‌زنی کارخانه نورد نیز در این شرکت انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان عنوان کرد: نکته قابل توجه در خصوص کارخانه نورد گرم شرکت فولاد هرمزگان، تکنولوژی منحصربه‌فرد آن بوده که برای نخستین بار در کشور است چنین طرحی اجرا می‌شود. محصول نهایی این کارخانه ورق‌هایی با ضخامت پایین و استحکام بالا خواهد بود بود و ظرفیت نهایی کارخانه نیز یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن در سال در نظر گرفته شده است.

معروفخانی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت فولاد هرمزگان با تمام توان خود علی‌رغم تمام محدودیت‌ها مشغول تولید است و در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری به دنبال رشد تولید خواهد بود.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.