به گزارش فلزات نیوز، مدیرعامل شرکت تولیدرینگ سایپا گفت: یکی از اهداف شرکت دستیابی به تکنولوژی تولید رینگ آلومینیومی است و نیاز روز افزون به رینگ‌های آلومینیومی، شرکت تولیدرینگ سایپا را موظف به توسعه و راه‌اندازی کارخانه تولید رینگ آلومینیوم با ظرفیت ۳ میلیون حلقه در سال با همکاری و مشارکت شرکت‌های مشتاق سرمایه‌گذار، کرده است.

او افزود: بر این اساس شرکت دایکستال‌جیلی آمادگی خود را اعلام کرده و نحوه همکاری فی‌مابین مشخص خواهد شد. به همین منظور با شرکت چینی دایکستال‌جیلی برنامه عملیاتی در حال تدوین است.

فروتن با اشاره به حضور مدیران هلدینگ جیلی از کارخانه شرکت تولیدرینگ سایپا در خرمشهر گفت: مدیران این شرکت ضمن بازدید از خط تولید و امکانات کارخانه تولید رینگ فولادی، توان مهندسی و زیرساخت‌های موجود را برای تولید رینگ آلومینیومی مناسب، ارزیابی کردند.

او افزود: استفاده از دانش روز دنیا و انتقال این دانش به کشور و همچنین توسعه صنعت تولید رینگ آلومینیومی در ایران از جمله اهداف این همکاری است.

هوانگ جیان، مدیرعامل شرکت دایکستال‌جیلی در این بازدید ضمن استقبال از همکاری در تولید رینگ آلومینیومی در شرکت تولیدرینگ سایپا گفت: زیر ساخت مناسب، موقعیت استراتژیک کارخانه، توان مهندسی، نیروی انسانی ماهر و اراده مدیران شرکت در تولید رینگ آلومینیومی تحسین‌برانگیز است.

او شرکت تولیدرینگ سایپا را بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری و همکاری شرکت دایکستال‌جیلی عنوان کرد و افزود: به زودی با تشکیل جلسات کارشناسی، مسائل فنی و مهندسی، بازار فروش، مباحث اقتصادی، نحوه‌ی اجرای پروژه و زمان آغاز عملیات اجرایی تصویب می‌شود.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.