به گزارش «فلزات‌نیوز»، در این نشست که با حضور مدیران و معاونان شرکت ملی مس و مجتمع مس سرچشمه برگزار شد، عملکرد تولیدی از ابتدای سال جاری تاکنون و همچنین میزان پیشرفت طرح‌های توسعه در مجتمع مس سرچشمه مورد ارزیابی قرار گرفت.

امیر خرمی‌شاد در این نشست با خداقوت به همه کارکنان و مدیران مجتمع و با اشاره به فرمایشات رهبری معظم انقلاب اسلامی، بر ضرورت رشد تولید در سال جاری و تلاش مضاعف برای تحقق منویات معظم‌له تاکید کرد.

وی با قدردانی از تمام کسانی که در رشد تولید صنعت مس از گذشته تاکنون نقش داشتند، اقدامات هوشمندانه در این صنعت و تداوم آن در تحقق طرح‌های توسعه را خواستار شد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با تجلیل از خدمات و زحمات تمام مدیران عامل سابق شرکت ملی مس، همراهی تمام کارکنان را برای دستیابی به موفقیت ضروری دانست و همچنین هم‌افزایی کارکنان و مدیران و کمک به یکدیگر را در مجتمع‌های شرکت مس برای رشد تولید، از جمله رکن اساسی تحقق توسعه و پیشرفت و شکوفایی آینده این صنعت برشمرد.

خرمی‌شاد صنعت مس را از باقیات صالحات مرحوم رضا نیازمند برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با تلاش تمام کارکنان و مدیران، بهترین دستاوردها برای این صنعت به ثبت برسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های مهم ما، پیگیری لغو مصوبه صندوق بازنشستگی است و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.