به گزارش اخبار فلزات، محمد‌مهدی شریف‌شاذیله مدیر بخش فولادسازی شرکت فولاد خوزستان، اظهار داشت: شرکت فولاد خوزستان در حمله‌ سایبری در روز ۶ تیر ماه، مورد هجمه قرار گرفت و هدف دشمنان از این حمله، توقف تولید و ضربه زدن به اقتصاد کشور بود که در محاسبات خود، اراده‌ فولادین و اهتمام کارکنان فولاد خوزستان را نادیده گرفته بود. درست جایی که با تلاش شبانه‌روزی کارکنان، خط تولید در کمترین زمان ممکن راه‌اندازی شد. همدلی و همراهی واحدهای مختلف پیشتیبانی در کنار تعهد و تخصص کارکنان فولادسازی، گرمابخش خط تولید فولاد شد.

وی افزود: کارکنان بخش فولادسازی تلاش کردند که تمرکز تولید را در واحد بیلت یک قرار دهند و خوشبختانه رکورد تعداد ذوب در یک سکونس واحد بیلت یک با بیست ذوب در مدت زمان یک هزار و ۲۸۸ دقیقه‌، شکسته شد.

مدیر بخش فولادسازی شرکت فولاد خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: کارکنان این شرکت همواره به تولید پایدار و مستمر متعهد هستند و از حمایت‌های همه‌جانبه‌ مدیرعامل شرکت، معاون بهره‌برداری و کارکنان واحدهای پشتیبانی که همراه کارکنان فولادسازی نسبت به عادی‌سازی خط تولید تلاش کردند، تشکر ویژه به عمل می‌آوریم.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.