به گزارش اخبار فلزات، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، اظهار داشت: ساعت ۵:۱۵ دقیقه صبح امروز دوشنبه ۶ تیر ماه ۱۴۰۱، متاسفانه برخی سیستم‌هاي شرکت فولاد خوزستان مورد حملات سایبری قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه با اقدامات به موقع و هوشياری موجود، این حمله ناکام ماند و هیچ خسارت و آسیبی به خط تولید شرکت فولاد خوزستان وارد نشد.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، گفت: خط تولید شرکت هم‌اکنون فعال بوده، تمام کارکنان حوزه‌های مختلف با تعهد و تعلق سازمانی در محل کار حاضر هستند و مختصر اختلالی که به سایت، کانال‌های اطلاع‌رسانی و سامانه پیامکی این شرکت وارد شده، در حال برطرف شدن است.

ابراهیمی، بیان کرد: نخبگان و مسئولین امر در حال بررسی جزئیات بیشتر این اتفاق و رفع مشکلات هستند که تا آخر وقت امروز، وضعیت به روال عادی بازگردد. همه مجموعه‌هاي رسانه‌ای کشور توجه داشته باشند که اخبار منتشر شده در کانال تلگرامی شرکت فولاد خوزستان به دلیل هک شدن این کانال از سوی دشمنان، از تاریخ امروز تا اطلاع بعدی معتبر نبوده و صحت هیچ یک از مطالب آن تایید نمی‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تا اطلاع بعدی، آخرین اخبار و اطلاعیه‌های شرکت فولاد خوزستان از طریق خبرگزاری‌های رسمی و کانال مجازی شرکت در اپلیکیشن آی‌گپ منتشر خواهند شد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.