به گزارش اخبار فلزات، در نشست مدیران عامل شرکت فولاد هرمزگان و بانک ملت، عطاالله معروف‌خانی، بر نقش بانک‌ها و حمایت از بنگاه‌های اقتصادی تاکید کرد و‌ اظهار داشت: همان‌طور رهبری حمایت از تولید را یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر عنوان کردند و‌ ‌تولید و رفع موانع تولید، طی این سال‌ها تکرار شده است، لذا حمایت از تولید یک وظیفه شرعی است.

وی با اشاره به نقش بانک‌ها در حمایت از تولید افزود: بانک‌ها با ارائه تسهیلات در طرح‌های توسعه‌ای شرکت‌ها می‌توانند در‌کنار بنگاه‌های اقتصادی باشند و نقش خود را در این‌ زمینه ایفا کنند.

مدیرعامل ‌فولاد‌ هرمزگان‌ بر لزوم ارائه خدمات‌ بانکی به کارکنان فولاد هرمزگان توسط بانک ملت در ‌جهت ایجاد رضایتمندی کارکنان تاکید کرد‌ و‌ ارائه تسهیلات کم‌بهره و ایجاد شعبه بانک‌ ملت در محل شرکت فولاد هرمزگان را خواستار شد.

در ادامه مدیرعامل بانک‌ ملت نیز ضمن تقدیر ‌و‌ تشکر‌ از شرکت فولاد هرمزگان‌، حمایت همه‌جانبه خود را از‌ فعالیت‌های توسعه‌ای شرکت فولاد هرمزگان اعلام کرد و با اشاره به ارتباط نزدیک شعب بانک ملت در استان هرمزگان با این شرکت، بیان کرد: آماده‌ایم تا با ارائه تسهیلات به طرح‌های توسعه‌ای شرکت فولاد هرمزگان‌، نقش خود را در حمایت از‌ تولید ایفا کنیم.

رضا دولت‌آبادی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: با پیشنهادهای مدیریت عامل شرکت فولاد هرمزگان جهت ارائه تسهیلات کم‌بهره به کارکنان و ایجاد شعبه بانک ملت در فولاد هرمزگان موافق هستیم و هماهنگی این موارد انجام‌ خواهد‌ شد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.