به گزارش اخبار فلزات و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، نشست حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت فولاد خوزستان، روز سه‌شنبه ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۱ در مهمانسرای نور مجتمع ۲۰۰ دستگاه برگزار شد.

شاهوارپور در این جلسه بیان کرد: هدف از حضور در این جلسه قدردانی از نقش کارکنان و مدیران فولاد خوزستان در تولید پایدار، اشتغال‌زایی، ارزآوری و مسئولیت‌های اجتماعی است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) بیان کرد: بازگرداندن شرکت به چرخه تولید بعد از حمله سایبری دشمنان در مدت کوتاه، بسیار افتخار‌آمیز بود.

وی تصریح کرد: شرکت فولاد خوزستان مجموعه‌ای پویا و تهاجمات سایبری و جوسازی‌ها ناشی از حرکت در مسیر صحیح است و باید با قدرت این مسیر پیموده شود. هر حرکتی در جهت تضعیف این شرکت مهم و به چالش کشیدن آن چه در فضای حقیقی و‌ چه در فضای مجازی هم‌نوایی با دشمن است. در واقع فعالیت موثر شرکت فولاد خوزستان موجب یاس دشمنان کشور در جنگ اقتصادی شده است.

شاهوارپور در پایان سخنان خود تصریح کرد: تلاش در جهت افزایش تعلق سازمانی در کنار تولید پایدار، اشتغال‌زایی و تکمیل چرخه تولید در استان خوزستان یک امر ضروری است.

امین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در این جلسه مطرح کرد: هدف اصلی مجموعه حفظ تولید پایدار، اشتغال‌زایی، تمرکز بر طرح‌های توسعه و ایجاد ظرفیت برای رشد تولید، توجه به منابع انسانی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی است.

وی افزود: علی‌رغم محدودیت‌های برق و گاز در سال گذشته و سال جاری، شرکت فولاد خوزستان همواره با درایت مدیران و کارکنان خود سعی کرده است تولید متوقف نشود. شایان ذکر است در این بین مقداری از هدف‌گذاری برای تولید را از دست داده‌ایم.

ابراهیمی اذعان کرد: طرح‌های توسعه‌ای بزرگی با سرمایه‌گذاری بالا کلنگ‌زنی و در حال انجام است که از جمله آن‌ها می‌توان به پروژه خط ریخته‌گری اسلب عریض، نیروگاه ۵۲۰ مگاواتی برق، کارخانه اکسیژن ۴ اشاره کرد که با راه‌اندازی این پروژه‌ها در کنار تداوم و رشد تولید، شاهد اشتغال‌زایی جوانان استان خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تاکید کرد: حفظ و ارتقای منابع انسانی و تکریم بازنشستگان، از اولویت‌های ما به شمار می‌رود و امیدوار هستیم در این خصوص اقدامات موثری همچون گذشته انجام دهیم و شاهد رضایتمندی کارکنان تلاشگر و بازنشستگان گرامی باشیم.

در ادامه این دیدار علیرضا مخبر دزفولی، قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی با بیان اینکه حضور شاهوارپور به عنوان سردار پرافتخار دفاع مقدس در کنار سرداران تولید، نشان‌دهنده وجود جنگ تمام عیار اقتصادی و اهتمام نظام در دفاع از تولیدگران است، گزارش کوتاهی از فعالیت‌های شرکت فولاد خوزستان در موضوع مسئولیت‌های اجتماعی بیان کرد. اجرای پروژه‌های زیست‌محیطی به ارزش یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان، ایجاد فضای سبز پنج برابر الزامات زیست‌محیطی، اجرای دو پروژه تصفیه فاضلاب شرق اهواز و شرکت فولاد شادگان برای تامین آب مورد نیاز شرکت به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان، محرومیت‌زدایی،‌ مقابله با کرونا و … بخش‌هایی از این گزارش بود.

انتهای پیام//

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.