به گزارش اخبار فلزات، محمدرضا کردلو مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی، طی بازدید از مجتمع فولاد میانه ضمن حضور در جلسه شورای مدیران، از نزدیک شاهد فعالیت‌ها، عملکردها، مشکلات و موانع موجود در مجتمع فولاد میانه بود.

وی در این دیدار با اشاره به وظیفه نظارتی و تکالیف ابلاغی دیوان محاسبات، اظهار داشت: دیوان نه تنها در مسائل مالی و حسابرسی بلکه در حوزه‌های تصمیم‌گیری، تصمیم‌سازی، بررسی عملکردهای گذشته، رویه فعلی و آسیب‌شناسی نیز ورود کرده است.

مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان شرقی بیان کرد: دیوان محاسبات در جهت رفع موانع و تسهیل فرایندهای توسعه‌ای کشور به ویژه صنایع مادر نقش به‌سزایی دارد. جایگاه صنعت فولاد در راستای توسعه کشور و به عنوان یکی از شاخصه‌های توسعه اقتصادی، حائز اهمیت است و دیوان محاسبات استان با توجه به موقعیت استراتژیک فولاد آذربایجان در منطقه و کشور، جهت رفع و تسهیل مشکلات و تکمیل زنجیره فولاد در منطقه از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

هادی غلام‌زاده عضو هییت‌مدیره شرکت فولاد آذربایجان و مدیر مجتمع فولاد میانه، در ابتدای این جلسه، جهت سیاست‌های حمایتی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و لزوم پشتیبانی از این شرکت، مطالبی را بیان کرد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.