به گزارش اخبار فلزات و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خراسان، فرشید فضیلتی اظهار کرد: تولید میلگرد آج‌دار مرکب (موسوم به آج ۵۰۰) مطابق با استاندارد ملی در ناحیه نورد این مجتمع پس از بررسی‌های فنی و آماده‌سازی تجهیزات و شرایط مورد نیاز انجام شد.

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خراسان مطرح کرد: این محصول جدید، کاربرد متفاوتی در صنعت ساختمان دارد و این دستاورد حاصل تلاش همکاران «نورد» و «کنترل کیفیت» مجتمع است.

بختیاری، معاون «بازاریابی و فروش» مجتمع فولاد خراسان نیز با بیان اینکه ورود به بازارهای جدید و جذب مشتریان، مستلزم تنوع و توسعه طیف محصولات تولیدی شرکت است، افزود: تولید این محصول بر‌ اساس مطالعه بازار و تقاضای مشتریان داخلی و خارجی صورت‌ گرفته و امکانی تازه به قابلیت‌های حوزه بازاریابی و فروش شرکت از طریق تنوع سبد محصولات نهایی اضافه کرده است.

مدیر واحد «نورد» مجتمع تولیدی فولاد خراسان نیز درباره تولید محصول جدید، گفت: شمش به‌ کار گرفته‌ شده در تولید میلگرد آج مرکب، دارای مشخصات کیفی متناسب و مبتنی بر درخواست مشتریان بوده که در واحد فولادسازی مجتمع و براساس مختصات و ویژگی‌های مورد درخواست، تولید شده بود.

خانی افزود: از ویژگی‌های میلگرد با آج مرکب (آج ۵۰۰) داشتن خواص مکانیکی بالا (استحکام کششی و تسلیم بالا) با ازدیاد طول مناسب است. با استفاده از این محصول نهایی، مصرف میلگرد در سازه‌های بتنی کاهش یافته و علاوه بر کاهش هزینه، دارای تاثیرات مثبت زیست‌محیطی است.

گفتنی است، این محصول دارای استاندارد شماره INSO-3132 «سازمان ملی استاندارد ایران» بوده و آماده عرضه به بازار بر اساس سفارش مشتریان است.

انتهای پیام//

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.