به گزارش اخبار فلزات، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا)، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین و هیئت همراه، چهارشنبه ۲۶ مرداد ماه، ضمن حضور در ذوب‌آهن اصفهان و بازدید از خط تولید و طرح‌های توسعه این شرکت، با مدیرعامل و دیگر مسئولان ذوب‌آهن دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

ابراهیم بازیان، مدیرعامل هلدینگ شستا در این دیدار بیان کرد: ذوب‌آهن اصفهان، فضای مقدسی دارد؛ چراکه آکنده از عطر شهادت و ایثار و همچنین فرهنگ کارگری این شرکت از قداست والایی برخوردار است.

وی افزود: ذوب‌آهن اصفهان از استوانه‌های صنعت کشور است و امروز با ۵۰ سال تجربه و با پشتوانه مهارت و دانش کارکنان شایسته خود، باید با رویکرد دانش‌بنیان به سمت توسعه‌های اساسی برود تا در گام دوم انقلاب با هدف و استراتژی مشخص ، مسیر پیشرفت و بالندگی را طی کند.

مدیرعامل هلدینگ شستا با اشاره به تلاش ذوب‌آهن برای تولید محصولات خاص و با ارزش افزده بالا، عنوان کرد: محصولات تولیدی ذوب‌آهن برای کشور اهمیت بسیاری دارد؛ از جمله ریل که یک محصول استراتژیک است . همچنین محصولات ساختمانی جدید این شرکت می‌تواند سرعت ساخت و ایمنی ساختمان را افزایش دهد و در کاهش قیمت تمام‌ شده آن نیز موثر است.

بازیان، توسعه کشور را در گرو رشد صنعت از جمله صنایع فولادی دانست و مطرح کرد: توسعه ذوب‌آهن و افزایش تولید آن، در پیشرفت پروژه‌های عمرانی اثر‌بخش است و فعالیت این شرکت، سایر بخش‌ها از جمله معادن کشور به ویژه معادن زغال‌سنگ را فعال‌تر می‌کند.

وی تصریح کرد: هلدینگ شستا، رویکرد هم‌افزایی را نه تنها در شرکت‌های تابعه خود بلکه در کل کشور، پیگیری می‌کند و با این رویکرد تلاش می‌شود حمایت لازم از ذوب آهن جهت توسعه و بالندگی بیشتر صورت پذیرد.

امیرحسین نادری، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین نیز در این دیدار اذعان کرد: سرمایه اصلی ذوب‌آهن اصفهان، تلاشگرانی است که با روحیه ایثارگری برای حفظ تولید این شرکت جهاد می‌کنند. به گونه‌ای که این شرکت، در شرایط تحریم و با وجود بحران آب، از برنامه تولید جلو‌تر است.

وی با اشاره به پروژه بازسازی باتری شماره دو این شرکت، اضافه کرد: در راستای هم‌افزایی، در صدد هستیم زغال‌سنگ مورد نیاز این مجتمع عظیم صنعتی تامین شود که این امر، هم در تولید و هم در حاشیه سود این شرکت تاثیر بسیاری دارد.

ابراهیم رخصتی، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز در این دیدار بیان کرد: این مجتمع عظیم صنعتی برای اولین‌ بار در تاریخ بهره‌برداری، از برنامه تولید خود پیش است و امیدوار هستیم با این روند، برنامه تولید امسال محقق شود.

وی با اشاره به اینکه ذوب‌آهن در سال گذشته، رکورد جدیدی در تولید سالانه خود ثبت کرد، افزود: تولید محصولات خاص و با ارزش افزوده بالا، اولویت اصلی ذوب‌آهن اصفهان است و در این راستا طی ۶ ماه گذشته، ۱۲ محصول جدید تولید شده است.

مدیر‌عامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان در پایان یادآور شد: این مجتمع عظیم صنعتی، در مسیر رشد و بالندگی قرار دارد و از بالاترین تکنولوژی در صنعت فولاد بهره‌مند است. بنابراین با حمایت بیشتر، می‌تواند به جایگاه واقعی خود در صنعت فولاد کشور برسد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.