به گزارش اخبار فلزات، آیین معارفه حمید سرال به عنوان سرپرست مدیریت روابط‌عمومی، علی عمرانی به عنوان سرپرست مدیریت عامل شرکت پویش معادن ذوب‌آهن اصفهان و شهرام برومند به عنوان سرپرست مدیریت بازرسی شرکت، سه‌شنبه ۱۸ مرداد ماه برگزار شد.

در این آیین، از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه و صادقانه علیرضا امیری، مدیر سابق روابط‌عمومی ذوب‌آهن اصفهان، حسن محمدی، مدیرعامل سابق شرکت پویش معادن و علی عمرانی، مدیر سابق بازرسی ذوب‌آهن اصفهان تقدیر شد.

ایرج رخصتی، مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در این آیین، بیان کرد: توجه به فعالیت‌های اکتشافی و استخراجی و تامین مواد اولیه با بهره‌گیری از نخبگان این عرصه، باید اولویت اصلی شرکت پویش معادن باشد.

وی افزود: چشم‌انداز اصلی ذوب‌آهن اصفهان، تولید فولادهای کیفی و با استحکام بالا است که این دیدگاه از قبل در شرکت وجود داشته و با رویکرد جدید در ریل اجرا قرار گرفته است.

رخصتی در ادامه عنوان کرد: نیاز است جامعه فنی کشور و سایر ارگان‌های مرتبط، بیش‌ از‌ پیش با محصولات اصیل و کیفی ذوب‌آهن اصفهان آشنا شوند و طراحی سازه‌ها در کشور به سمت بهره‌گیری از این محصولات استاندارد سوق داده شود.

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان از برگزاری جشن‌های دانش‌آموزی به عنوان یکی از موثر‌ترین برنامه‌های روابط عمومی شرکت یاد کرد و گفت : در دورانی که جامعه به امید و نشاط نیاز داشت، با برنامه‌ریزی مدبرانه روابط عمومی، اعضای خانواده بزرگ ذوب‌آهن اصفهان در این جشن‌ها حضور یافتند و لحظات ماندگاری ثبت شد و شایسته می‌دانیم از مجموعه مدیریت روابط‌عمومی شرکت، تشکر و قدردانی کنیم .

شایان ذکر است حمید سرال، سرپرست مدیریت روابط‌عمومی، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی مالی و کارشناسی مهندسی صنایع است و سال ۱۳۷۸ در ذوب آهن‌اصفهان استخدام شد. وی فعالیت در مدیریت حراست ، مدیریت کیفیت ، مدیریت امور فنی بهره‌برداری ، مدیریت روابط‌عمومی ، مدیریت مهندسی فروش و شرکت پویش معادن را در کارنامه کاری خود دارد .

علی عمرانی، سرپرست مدیرعامل شرکت پویش معادن، فارغ‌التحصیل فوق‌ لیسانس رشته مهندسی مکانیک است و سال ۱۳۸۴ با مدرک لیسانس مکانیک در ذوب‌آهن اصفهان استخدام شد. وی مهندس طراح در مدیریت فولادسازی، مهندس ارشد مکانیک کنورتور، سرپرست طراحی مهندسی کارخانه ناحیه چدن و مدیریت بازرسی شرکت را در کارنامه کاری خود دارد. وی سال ۱۳۹۴ به عنوان بسیج نخبه کشور معرفی شد.

شهرام برومند، سرپرست مدیریت بازرسی، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف است. وی به‌ ترتیب در معاونت اجرایی وقت کارخانه در سمت‌های سرپرست نصب تجهیزات و تاسیسات، سرپرست نصب تجهیزات مکانیک در پروژه‌هایی نظیر طرح سبا، قائم دو، بازسازی و مدرنیزاسیون کارگاه‌های تولیدی نظیر ماشین‌های آگلومراسیون و کارگاه‌های ریخته‌گری و پروژه توازن (نیروگاه حرارتی) فعالیت داشته است.

وی همچنین در مدیریت بازرسی شرکت به عنوان سرپرست بازرسی فنی مهندسی و سرپرست بازرسی واحدهای تولیدی و توسعه فعالیت داشته است و ناظر پایه یک تاسیسات مکانیکی را نیز در سازمان نظام مهندسی استان اصفهان در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.