به گزارش «فلزات‌نیوز»، حجت عظیمی با اشاره به اینکه این دیزل رادیاتور وظیفه اصلی ارسال آب به کوره‌ها را برای خنک‌کاری بر عهده دارد، بیان کرد: واحد حمل‌ونقل صنعتی در شرکت فولاد هرمزگان که به‌ عنوان زیرمجموعه مدیریت خدمات فنی و پشتیبانی فعالیت می‌کند، انجام امور تعمیرات ماشین‌آلات و تجهیزات سنگین صنعتی و همچنین تعمیر ۲۲ دیزل سنگین از جمله دیزل رادیاتور دو مگاواتی سیالات در ابعاد حدود ۳٫۵ در ۲٫۵ متر را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه رادیاتور دیزل مذکور در فرایند بهره‌برداری طی چند سال گذشته دچار نشتی و خرابی شده بود، ادامه داد: پس از اینکه در جریان اجرای عملیات تعمیرات اساسی سال قبل، به دلیل ضرب‌دیدگی رادیاتور جایگزین موجود در انبار، موفق به تعویض رادیاتور خط تولید نشدیم، مقرر شد در جریان اجرای تعمیرات سال جاری با استفاده از توانمندی‌های تعمیرکاران شرکت و پیمانکاران داخلی استان این رادیاتور را تعمیر کنیم.

تکنسین حمل‌ونقل صنعتی شرکت فولاد هرمزگان تصریح کرد: با همکاری کارشناسان شرکت و پیمانکار طرف قرار داد، خوشبختانه این تجهیز بسیار مهم و حساس در مدت هفت روز تعمیر و به شرکت حمل شد و پس از آن، تست‌های نشتی، فشار و سایر آزمون‌های لازم با موفقیت پشت سر گذاشته شد.

عظیمی خاطرنشان کرد: هم‌زمان با روزهای نخست اجرای عملیات تعمیرات (شات‌دان)، رادیاتور قبلی دمونتاژ و رادیاتور تعمیر شده زیر بار با موفقیت نصب و راه‌اندازی شد؛ این در حالی است که نصب این رادیاتور باید از سقف انجام می‌شد که مخاطرات و سختی‌های خود را در پی داشت.

وی در پایان از حمایت‌های مدیریت ارشد شرکت، معاونان، مدیریت‌ها و کارکنان مرتبط و همچنین از پیمانکار طرف قرارداد که دلسوزانه در انجام این کار بزرگ ‌همت گماردند، تشکر و قدردانی کرد.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.