به گزارش اخبار فلزات و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، در آیین تجلیل از صنایع برتر استانی و کشور سید عبدالوهاب سهل‌آبادی، رئیس خانه صنعت و معدن اصفهان و ایران ضمن قدردانی از خدمات صورت‌ گرفته از سوی صنایع استان اصفهان در زمینه تولید و بهره‌وری، اظهار کرد: با توجه به نام‌گذاری سال، استفاده از ظرفیت‌های علمی در دانشگاه‌ها ضروری است و می‌تواند اثرگذاری بسیار زیادی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در استان اصفهان ظرفیت‌های خوبی در شرکت‌های دانش‌بنیان وجود دارد، اضافه کرد: انتظار داریم در حوزه ایجاد ظرفیت‌های بزرگ برای این شرکت‌ها نیز زمینه‌سازی صورت گیرد.

رئیس خانه صنعت و معدن استان ایران تصریح کرد: راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی در استان اصفهان در دستور کار است از این رو باید در این پروژه نقش شرکت‌های دانش‌بنیان به خوبی دیده شود.

سهل‌آبادی گفت: در زمینه فعالیت‌های صنایع باید به سمت بهبود فرایندهای زیست‌محیطی گام برداریم.

وی با بیان اینکه در شورای بهره‌وری وزارت صمت نیز در زمینه توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان برنامه داریم، ادامه داد: این روند در همه سطوح مورد تاکید قرار گرفته است.

امیرحسین کمیلی، رئیس سازمان صمت استان اصفهان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه در کل کشور ۲۱ سهم برای معرفی صنایع برتر کشوری در نظر گرفته شده بود، اظهار کرد: با وجود ظرفیت‌های موجود در حوزه صنعت استان اصفهان سهم استان اصفهان به پنج سهم افزایش یافت.

سبد محصولات فولاد مبارکه با تولید انواع گریدهای خاص متنوع‌تر شده است

علیرضا مولوی‌زاده، مدیر متالورژی و روش‌های تولید شرکت فولاد مبارکه نیز که به نمایندگی از مدیرعامل شرکت در این جلسه حضور داشت، پس از دریافت لوح تقدیر این آیین تصریح کرد: فعالیت در صنعت با توجه به چالش‌هایی همچون تحریم، تامین انرژی، نوسانات بازار و بسیاری از عوامل دیگر کار بسیار سختی است و این شرایط برای شرکت فولاد مبارکه اصفهان که وظیفه تامین حداکثری نیاز بازارها و صنایع داخلی را برعهده دارد نیز به مراتب سخت‌تر است، با این حال با توجه به اهمیت محصولات خاص در حوزه صنعت فولاد با همکاری تمامی همکاران در فولاد مبارکه سبد محصولات شرکت با تولید انواع گریدهای خاص متنوع‌تر شده و با توجه به رقابت شدید در بازارهای جهانی برای تولید هر چه بیشتر این قبیل محصولات با همکاری دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان اقدامات گسترده‌تری در این حوزه در حال انجام است.

انتهای پیام//

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.