به گزارش اخبار فلزات، علیرضا مخبر‌ دزفولی مطرح کرد: از ماه اول همه‌گیری کرونا تا امروز، بسته به نیاز و درخواست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی‌شاپور اهواز، شرکت فولاد خوزستان به‌ منظور یاری رساندن به بیماران کرونایی، اقدام به تامین اکسیژن بیمارستان‌ رازی اهواز و سایر مراکز بهداشتی به صورت رایگان کرده است. به دنبال اوج گرفتن دوباره‌ ویروس کرونا، تامین اکسیژن از سوی شرکت فولاد خوزستان با شتاب بیشتری انجام می‌شود.

وی افزود: تامین اکسیژن به صورت روزانه و در پیک‌های قبلی به میزان سه تن و اکنون بنا به نیاز اعلام‌ شده به مقدار یک تن در روز است و تا بهبود آخرین بیمار کرونایی، فولاد خوزستان به تامین اکسیژن بیمارستان‌ها به طور رایگان ادامه می‌دهد.

گفتنی است از زمان شیوع ویروس کرونا، شرکت فولاد خوزستان علاوه بر تامین اکسیژن بیمارستان‌های اهواز، تهیه تجهیزاتی مانند، تخت، پایه سرم، سرنگ تزریق، ماسک و لباس‌های بیمارستانی را تهیه و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان خوزستان قرار داده است و به همین دلیل، تنها سازمانی است که در ستاد استانی مقابله با کرونا، توسط استاندار ویژه مورد تقدیر قرار گرفته و لوح قدردانی دریافت کرده است.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.