به گزارش اخبار فلزات، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران (سهامی عام)، روز چهارشنبه به تاریخ ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۴ در محل سالن همایش‌های وزارت کشور به آدرس تهران، میدان فاطمی، خیابان شهدای گمنام، درب اصلی سالن وزارت کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، دستور جلسه این مجمع شامل استماع گزارش عملکرد هییت‌مدیره برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت در مورد حساب‌ها و عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰، تصمیم‌گیری در خصوص تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی ۱۴۰۱‌، تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای سال مالی ۱۴۰۱‌ و سایر موارد قابل طرح که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه است، می‌شود.

همچنین در ادامه، جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت مس نیز ساعت ۱۶ برگزار می‌شود و دستور جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده مس مطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس اعلام شده است.

شایان ذکر است که سهامداران گرامی می‌توانند از طریق مراجعه به سایت شرکت به نشانی www.nicico.com، صفحه شرکت در اینستاگرام به آدرس mespress.ir و صفحه رسمی شرکت در آپارات نسبت به مشاهده مجمع به صورت زنده اقدام کنند.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.