به گزارش «فلزات‌نیوز»، رضا صفریان با اشاره به برگزاری دو کنفرانس ریخته‌گری مداوم شرکت فولاد هرمزگان و کسب تجربیات این کنفرانس‌ها برای صنعت فولاد کشور، بیان کرد: هدف از برگزاری این کنفرانس در سال‌های گذشته برقراری ارتباط موثر میان صنعت فولاد و دانشگاهیان و استفاده و اشتراک‌گذاری تجربیات دانش‌بنیان در حوزه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه سال جاری «مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری شده است، به طور حتم استفاده از تجربیات صنعتی و ایده‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان حوزه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم باعث افزایش تولید فولاد در کشور خواهد شد. همچنان که فولاد هرمزگان نیز با استفاده از این ایده‌ها طی دو سه سال اخیر، موفق به حل برخی چالش‌های خود در حوزه فولادسازی و ثبت رکوردهای متعدد شده است.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به رویکرد دانش‌محور شرکت فولاد هرمزگان و استقبال از طرح‌های پژوهشی، عنوان کرد: فولاد هرمزگان در راستای مسئولیت اجتماعی خود، یکی از پیشگامان حمایت از مراکز پژوهشی و دانش‌بنیان بوده است و از این رو، سومین کنفرانس ریخته‌گری مداوم به همه کمک خواهد کرد تا تجربیات خود را در حل چالش‌های فولادسازی و ریخته‌گری با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

صفریان در پایان با بیان اینکه آماده حضور همه فعالان، دانشگاهیان، نخبگان و صنعتگران کشور در کنفرانس فولادسازی هستیم، تاکید کرد: از همه متخصصان صنعت و پژوهشگران دعوت می‌کنیم ‌تا طرح‌ها و ایده‌های خود را جهت ارائه و اشتراک‌گذاری به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.