به گزارش اخبار فلزات، امین مویدی‌کیا مدیر حراست فولاد سنگان در آیین شروع این مراسم، ضمن خیر مقدم و تبریک روز حراست، عنوان کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۰ و شروع به کار واحد حراست در فولاد سنگان، تلاش این واحد بر هم‌افزایی، حمایت، همکاری و انسجام بیشتر مجموعه بوده است.

وی با اشاره به رویکرد افزایش کارآمدی و توسعه سلامت جسم و روان، افزود: شعار این واحد «حراست، حامی امین و اثرگذار» است و توانستیم با برگزاری دوره‌های تخصصی خودشناسی و ارتباط موثر، برنامه‌های مدون کوهنوردی برای تمرین کارگروهی و ارتقای روحیه همکاری و فرمان‌پذیری، شاهد افزایش روحیه کارآمدی سرمایه‌های انسانی در این واحد باشیم.

مدیر حراست شرکت فولاد سنگان، ضمن تقدیر از حمایت و همراهی مدیرعامل و معاونان فولاد سنگان، با اشاره به اقدامات زیرساختی انجام شده، بیان کرد: ایجاد واحد پایش تصویری، اجرای طرح Acces control، تجهیز کامل واحد حفاظت فیزیکی و…، ازجمله اقدامات این واحد طی یک سال گذشته بوده است و به یقین اگر حمایت‌ها و همراهی مدیرعامل و معاونان شرکت نبود، انجام این اقدامات امکان‌پذیر نبود.

شمسی‌نیا معاون بهره‌برداری شرکت فولاد سنگان، در پایان ضمن تبریک هفته ولایت، خاطرنشان کرد: بی‌شک اضافه شدن واحد حراست، موجب تاثیر مثبت در مجموعه شده و حضور مدیری جوان، متخصص و باانگیزه، تاثیر شگرف در مجموعه و حتی شهرستان خواف داشته است.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.