به گزارش فلزات نیوز، روز شنبه ۱۰ دی‌ماه جلسه شورای معاونین شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور دکتر علی رستمی، معاونان و مدیران مجتمع‌های تولیدی برگزار شد.

در این جلسه، دکتر رستمی با تشکر و قدردانی از همکاری همه واحدهای شرکت ملی مس در ثبت رکوردهای جدید و عملکرد مطلوب در بخش تولید، بر اهتمام همکاران به تولید پایدار و پیشی گرفتن از برنامه مصوب تأکید کرد و عنوان داشت با توجه به نام‌گذاری سال جاری به سال” تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین”، توسط مقام معظم رهبری، انتظار می رود مجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه تولید، عملکرد خوب خود را تا پایان سال حفظ و توسعه دهد.

دکتر رستمی همچنین بر اهتمام به اجرای پروژهای توسعه و تأمین ماشین‌آلات معدنی در راستای تحقق هدف دستیابی به تولید یک میلیون تن کاتد مس تا سال ۱۴۰۶، رسیدگی بر ایجاد زیرساخت‌های تأمین برق اضطراری با جدیت بیشتر و استقرار نظام ۵S در مجتمع‌های تولیدی تأکید کرد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خطاب به مدیران مجتمع‌های سه گانه و مدیران ستادی گفت: تلاش و کوشش شبانه‌روزی نسبت به پیگیری امور همانند شهید حاج‌قاسم سلیمانی برای کار در شرایط جنگ اقتصادی ضروری است.

توریسم صنعتی زمینه‌ساز آشنایی بیشتر با دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در صنعت مس

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران همچنین با توجه به مطالبه و تأکید وزیر محترم صمت در زمینه توریسم صنعتی، خواستار تهیه و ارائه گزارش جامعی از بازدیدها و ارزیابی اقشار و گروه‌های مختلف درخصوص صنعت مس و دستاوردهای آن شد.
دکتر رستمی در ادامه پس از استماع و بررسی گزارش عملکرد مدیران مجتمع‌های تولیدی در زمینه پیشرفت پروژه‌ها، برای رفع موانع دستورات لازم را صادر کرد.

شرکت مس در مسیر تعامل با دانش‌بنیان‌ها برای تحقق نخستین معدن هوشمند

در جلسه شورای معاونان شرکت ملی مس گزارش روند اخذ مجوز اولین CVC کشور توسط شرکت ملی صنایع مس ایران و برنامه‌های آتی ارائه گردید و مقرر شد با استفاده از ظرفیت این صندوق تعامل با مجموعه‌های دانش‌بنیان، نوآور و فناور افزایش یافته و تحقق نخستین معدن هوشمند تسهیل گردد.

در پایان پس از مطرح شدن رویکردهای کلان فرهنگی و مسئولیت‌های اجتماعی شرکت ملی مس از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین زندیه، قرار شد همه مدیران بخش‌های تولیدی و ستادی نظرات خود را پیرامون مسائل فرهنگی ارائه کرده و کمک نمایند تا خروجی اقدامات و برنامه‌های فرهنگی در بخش تولید، افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها اثربخش شود. همچنین بهبود سبک زندگی صحیح و اسلامی برای خانواده بزرگ شرکت‌های ملی مس، از دیگر اهداف برنامه‌های موثر فرهنگی معرفی شد.

گفتنی است این جلسه با یادآوری فداکاری‌ها و تلاش‌های جهادی حاج قاسم سلیمانی و ضرورت تمسک به راه شهدا به‌خصوص این شهید بزرگوار که با کم‌ترین بهره‌مندی از بیت‌المال، بیشترین خروجی را در جهان اسلام با اخلاص خود به نمایش گذاشت، پایان یافت.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.