به گزارش اخبار فلزات، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، با تاکید بر اینکه سلامت کارگران و کارکنان بر تولید و فروش و سود اولویت دارد، اظهار داشت: علی‌رغم اینکه در شرکت فولاد خوزستان سخت‌گیری‌های ایمنی باعث افزایش هزینه‌ها و طولانی شدن پروژه‌ها می‌شود، اما این جدیت در ایمنی را پذیرفته‌ایم و هزینه آن را هم می‌پردازیم تا ارزش و پاداش مهم‌تری دریافت کنیم که همان سلامت و نشاط کارگران و کارکنان تلاشگر است.

وی با اشاره به اینکه کل حوادث شرکت در سال جاری ۶۷ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کاهش داشته است، از کاهش حدود ۹۰ درصدی حوادث شدید و خیلی شدید خبر داد. میزان رخ دادن حوادث شدید در حوزه پیمانکاران نیز ۸۰ درصد بوده که نشان از اثرگذاری فرهنگ ایمنی و سلامت در تمامی بخش‌های فولاد خوزستان دارد.

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین با تلاش مدیران رده بالا و میانی شرکت و نظارت دقیق و به موقع مدیریت ایمنی شرکت فولاد خوزستان طی سال جاری، به طور کلی شاهد یک حادثه شدید بوده‌ایم و این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته این حوادث، چهار مورد بود.

شایان ذکر است که ضریب تکرار حادثه که بیانگر تعداد حوادثی است که منجر به از دست رفتن زمان کاری در تعداد معین ساعت کاری در محدوده زمان خاص می‌شود در شرکت فولاد خوزستان در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ به ۰.۷۵ درصد رسید که سال گذشته ۲.۷۶ درصد به ثبت رسیده بود.

انتهای پیام/

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.