به گزارش اخبار فلزات و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های فناورانه، نوآورانه و دانش‌بنیان میان شرکت فولاد سنگ مبارکه اصفهان و شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه «MSTID»، با هدف همکاری مشترک و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و توانایی‌های دانش­‌بنیان طرفین، با تمرکز بر کلیه بخش­‌های بالادستی، پایین­‌دستی، بهره­‌برداری معادن و به‌ ویژه فرآوری محصولات معدنی به امضا رسید.

شرکت معدنی و صنعتی فولاد سنگ مبارکه اصفهان به‌ عنوان یکی از تامین‌کنندگان مواد اولیه مورد نیاز گروه فولاد مبارکه ازجمله سنگ‌آهن، سنگ‌آهک، دولومیت، فروسیلیس، فروآلیاژها و سایر مواد معدنی، نقش مهمی در زنجیره صنعت فولاد کشور ایفا می­‌کند. با توجه به چشم­‌انداز و اهداف این شرکت در ورود به عرصه فناوری و نوآوری و در نهایت در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان، رشد قابل توجهی در ارزش­ افزوده و بهره­‌وری در حوزه تامین مواد اولیه صنعت فولاد کشور اتفاق خواهد افتاد.

فعالیت و رسالت شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه، ارتقای فناورانه گروه فولاد مبارکه است که این مهم را با استفاده از سرمایه‌گذاری جسورانه شرکتی «CVC» و با هدف تصاحب، انتقال و بومی‌سازی فناوری‌های مرتبط با زنجیره فولاد به انجام می‌رساند. نگاه این مجموعه بر مبنای تجارب روز دنیا، نه‌ تنها محدود به موارد فنی بلکه از نوع کسب‌وکارهای نوآورانه و فناورانه و مبتنی بر اقتصاد دانش‌بنیان است.

علاوه‌براین، مجموعه‌ شرکت نوآوری فولاد مبارکه به نمایندگی از گروه فولاد مبارکه، ماموریت هماهنگی نوآورانه و فناورانه کلیه فعالان علمی و صنعتی صنعت فولاد را دارد و همچنین ماموریت یافته علاوه بر ایجاد و راهبری زیست­‌بوم نوآوری و فناوری گروه مبارکه، خدمات حوزه‌های فناوری، نوآوری و دانش­‌بنیان را به کلیه­‌ شرکت‌های گروه فولاد مبارکه ارائه کند.

انتهای پیام//

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.