به گزارش فلزات‌نیوز، آیین افتتاح پروژه تجهیز و راه اندازی سایت تفکیک مکانیزه پسماندهای عمومی ذوب‌آهن اصفهان با حضور ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا)، امیرحسین نادری مدیرعامل هلدینگ صدرتامین، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان و جمعی از مسئولین شرکت سه‌شنبه بیست‌وسوم اسفندماه برگزار شد.

موسی سلیمانی مدیر امور شهری و پسماند ذوب‌آهن اصفهان در حاشیه این افتتاح گفت: این پروژه از طریق یک برنامه‌ریزی جامع و کار مطالعاتی در این مدیریت به منظور جلوگیری از هدر رفت منابع و از طریق بهره‌گیری از منابع داخلی و رعایت الزامات زیست‌محیطی بعد از اجرای موفقیت‌آمیز طرح پایلوت سایت تفکیک پسماندهای عمومی، هفتم مهرماه سال جاری در ذوب‌آهن اصفهان کلید خورد و اوایل بهمن‌ماه نیز به پایان رسید.

وی افزود: پس از طی مراحل تحقیقاتی و بررسی‌های میدانی و بازدید از مراکز تفکیک پسماند در استان، اجرایی شدن این پروژه مکانیزه از طریق بهره‌گیری از منابع داخلی و بدون صرف هیچ‌گونه هزینه‌ای در ذوب‌آهن اصفهان در دستور کار قرار گرفت.

مدیر امور شهری و پسماند ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: جمع‌آوری و انتقال این پسماندها به سایت تفکیک به همت پرسنل این مدیریت انجام گرفته و سپس تفکیک و پردازش می‌شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: برخی از تجهیزاتی که به نوعی در سطح شرکت بلا استفاده بودند، بازسازی شده و در این پروژه زیست‌محیطی مورد استفاده قرار گرفتند.

سلیمانی در پایان از همکاری معاونت بهره‌برداری و مدیریت‌های نت مکانیک و آگلومراسیون که در راستای اجرایی‌‎شدن این پروژه همکاری داشتند، تشکر و قدردانی نمود.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.