به گزارش «فلزات‌نیوز»، مهرداد شکوهی در خصوص تعمیرات برنامه‌ریزی شده در کارخانه گندله‌سازی، بیان کرد: یکی از راهکارهای مناسب جهت افزایش آماده‌به‌کاری تجهیزات و کاهش توقفات اضطراری، انجام تعمیرات برنامه‌ریزی شده است. در این راستا با توانمندی مهندسان فولاد سنگان و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در واحد گندله‌سازی، برنامه توقف تعمیراتی پنج روزه (گرم) در تیر ماه ۱۴۰۲ صورت پذیرفت.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در این شات‌دان، عنوان کرد: در مجموع بیش از ۹ هزار نفر ساعت فعالیت در حوزه‌های تعمیرات مکانیک، برق و ابزار دقیق، روان‌کاری و تولید انجام پذیرفت.

رئیس دفتر فنی تولید و تعمیرات گندله‌سازی در ارتباط با فعالیت‌ها و تعویض‌ها در این شات‌دان پنج روزه، مطرح کرد: تعویض نوار لایه محافظ، بالانس و بازرسی کلیه فن‌های فرایند، تعویض و ترمیم ریل‌های قوسی کوره پخت، تعویض رول‌های سرندهای غلتکی، تعمیر اساسی سرندهای لرزشی محصول، تعویض جک نوار نوسانی، تعویض اکسپنشن‌های داکت فن‌های فرایند، تعمیرات اساسی یونیت‌های فن‌های فرایند، سرویس و تعمیرات غبارگیرهای الکترو استاتیک، تعویض گیرموتورهای آسیب دیده در خط تولید و خارج کردن ۴۰ پالت‌کار از کوره پخت و تعمیر آن‌ها، از جمله اقداماتی بود که در این شات‌دان انجام شد.

شکوهی در پایان خاطرنشان کرد: با یاری خداوند متعال و همت و پشتکار تمامی همکاران در واحدهای مختلف فولاد سنگان، این شات‌دان با موفقیت کامل به پایان رسید.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تیم فروش و پشتیبانی بازرگانی طاهری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.